Podstawy Lean Manufacturing7 marca 2022by PrimLeanZrozumieć Lean – ruszył kanał na YT poświęcony Lean.

https://primlean.pl/wp-content/uploads/2021/02/4-1280x800.png

Zaczynasz swoją przygodę z ciągłym doskonaleniem? Szukasz praktycznej wiedzy na temat Lean Manufacturing? Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość. Jesteś w idealnym miejscu.

Lean Management, Lean Manufacturing, Lean Thinking. Brzmi obco? Jeśli tak to nic się nie martw. Rozszyfruję je dla Ciebie i pokaże Ci jak zmienić organizację w szczupłe przedsiębiorstwo. Jak rozwijać kompetencje pracowników i doskonalić procesy. Jak uczynić proces doskonalenia ciągłym a strategię rozwoju firmy przekuć w strategię Lean.

Wytłumaczę jak używać narzędzi Lean i metod doskonalenie w sposób prawidłowy. Jednak Lean to nie tylko narzędzia, Lean to nie projekty, to metoda zarządzania organizacją.

Nic się nie martw jeśli traktujesz Lean jak skrzynkę narzędziową, pokażę Ci jak wyjść z sukcesem z tej pułapki i przekuć ją na drogę ku transformacji Lean.

Lubisz dobrą kawę?

Ja uwielbiam. Może postawisz mi kawę. Każdy kubek to wsparcie tego kanału.

https://buycoffee.to/zrozumiec_lean

Dziękuję.

Oglądaj, subskrybuj, polecaj znajomym. Wiedza o LEAN w praktycznym wydaniu. Case study Lean Manufacturing, Metody analizy problemów. Sposoby na doskonalenie organizacji. Budowanie kompetencji pracowników w kulturze Lean. O tym będzie na tym kanale. Do zobaczenia. Jeśli już teraz chcesz praktycznej wiedzy na temat Lean zapraszam na:

https://primlean.pl/szkolenia-lean/

kursy Lean:

https://primlean.pl/kursy-lean-2/

#leanmanufacturing #leanmanagement #zarządzanie