Case Study7 listopada 2017by PrimLean„Jak skutecznie wdrożyć i utrzymać system 5S”. Pobierz bezpłatny E-book.

Czym jest metoda 5S?

Metoda 5S to zasady, które pozwalają z łatwością wykreować u pracownika nawyk dbałości o czyste, uporządkowane, ergonomiczne i bezpieczne stanowisko pracy oraz warunki w nim panujące. Dzięki temu produkcja staje się nieporównywalnie szybsza, efektywniejsza i oszczędniejsza. Celem metody 5S jest także szybka ocena problemów i nieprawidłowości na hali produkcyjnej, jak również normalizacja i redukcja strat.

Jak skutecznie wdrożyć i utrzymać metodę 5S?

►Zarządzasz firmą produkcyjną? Odpowiadasz za produkcję? A może po po prostu lubisz zdobywać nową wiedzę?

» Czy chciałbyś odzyskać spokój oraz pewność, że płynność, jakość i sprawność Twojej produkcji są w pełni zabezpieczone?

» Czy problemy z produkcją Kosztują Cię zbyt wiele czasu wysiłku oraz pieniędzy?

» Czy próbowałeś już wdrażać różne metody i narzędzia zarządzania, ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów lub nawet pogorszyło sytuację?

» Twoi klienci AUDYTUJĄ i oczekują od Ciebie lepszej jakości, dostaw na czas i towaru wolnego od wad?

Znamy te problemy i możemy Ci pomóc.

Skutecznie wdrożona  i utrzymana metoda 5S podnosi JAKOŚĆ, WYDAJNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i REDUKUJE błędy w procesach produkcji przy niższych kosztach operacyjnych.

Nasza publikacja przeprowadzi cie krok po kroku przez całe wdrożenie 5S.

►Odbierz bezpłatny E-book „Jak skutecznie wdrożyć i utrzymać metodę 5S” zapisując się na nasz newsletter.

 

Zgadzam się z Polityką Prywatności

[edgtf_button size=”huge-full-width” type=”” text=”SPRAWDŹ NASZE SZKOLENIE METODA 5S” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://primlean.pl/index.php/szkolenie-system-5s/” target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”14″ font_weight=”400″ margin=””]