Szkolenie 5S

Gdynia

SZKOLENIE 5S Gdynia:

5S jest jednym z podstawowych narzędzi służących stabilizacji procesów. Dzięki 5S otrzymujemy niezbędne standardy pozwalające na dalsze doskonalenie, taktowanie, balansowanie czy słynny pull (wyciąganie) w procesach.

Szkolenia 5S organizowane przez specjalistów PrimLean w siedzibach firm w Gdyni. Właścicielom przedsiębiorstw produkcyjnych proponujemy dwudniowe praktyczne szkolenia 5S prowadzone w formie warsztatowej na halach produkcyjnych w biurach i magazynach, dzięki którym ograniczysz marnotrawstwo, zwiększysz efektywność i wydajność działań, a także wpłyniesz na bezpieczeństwo.

System 5S pozwala na zbudowanie bezpiecznego i funkcjonalnego miejsca pracy oraz dynamiczne zarządzanie wizualne procesem. Dzięki obu tym czynnikom możliwym staje się wzrost zaangażowania pracowników oraz ich satysfakcji z wykonywanej pracy.

Nasze szkolenia mają charakter praktyczny – przekazujemy podczas ćwiczeń i analiz wiedzę na temat wdrożenia i utrzymania standardu 5S w organizacji.

Pokazujemy, jak wykonać scan miejsca pracy, przeprowadzić jego analizę za pomocą diagramu strzałkowego i przygotować nowy layout stanowiska.

Podpowiemy, jak przeprowadzić akcję czerwonych kartek, zbudować instrukcję czyszczenia czy też wykonać pierwszy audyt systemu 5S.

Jak uczyć pracowników i jak zbudować kulturę organizacyjna skierowaną na ciągłe doskonalenieSzkolenia 5S to to połączenie teorii z praktyką.

Bezpieczna, wydajna, skuteczna i ergonomiczna praca – to cel, który realizująnasze szkolenia 5S.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy z Gdyni i okolic.

Program szkolenia 5S

https://primlean.pl/wp-content/uploads/2021/01/people-2568603_1920.jpg
https://primlean.pl/wp-content/uploads/2021/01/pexels-helena-lopes-3688760-1-scaled.jpg

Szkolenia 5S – podstawowe korzyści.

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY:

  • Zorganizowanie miejsca pracy silnie wpływa na osiągnięcie usprawnień w zakresie bezpieczeństwa, tak jak produktywność i jakość pracy.
  • Podniesienie poziomu bezpieczeństwa na obszarach objętych 5S.
  • Zwiększenie przejrzystości środowiska pracy.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

  • Praktyczne podejście do aspektów wdrożenia 5S.
  • Pokazujemy, jak wykonać skan miejsca pracy, przeprowadzić jego analizę za pomocą diagramu strzałkowego i przygotować nowy layout stanowiska.
  • Dostarczamy najlepsze praktyki z wdrożeń 5S.
  • Jak uczyć pracowników i jak zbudować kulturę organizacyjna skierowaną na ciągłe doskonalenie.

Szkolenie  5S. Wiedza w praktyce.

Szkolenie 5S dla zainteresowanych przedsiębiorstw produkcyjnych z Gdyni opiera się na metodzie warsztatowej – pracownicy biorą udział  w teoretycznych wykładach i  w praktycznych warsztatach, dzięki którym nabierają praktycznych umiejętności. W trakcie warsztatów 5S uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, a w ciągu 30 dni od szkolenia 5S w Gdyni mogą liczyć na wsparcie naszych prowadzących.

Program szkolenia 5S

Zapraszamy do kontaktu!