Lean Business Navigator

Indywidualne Konsultacje Biznesowe dla przedsiębiorców

LEAN BUSINESS NAVIGATOR – Indywidualne Konsultacje Biznesowe dla przedsiębiorców.

Chcesz skutecznie wykorzystać nowe możliwości do rozwoju i uniknąć błędów, który mogą zniszczyć Twoje nowe przedsięwzięcie?

Jak to możliwe, że niektóre organizacje, mimo posiadania wszelkich zasobów do efektywnego konkurowania nie wykorzystują swoich szans i możliwości, gdy muszą:

→ Poszukiwać nowych dróg rozwoju, które nie będą rozszerzeniem tego, co już robią (bo rozwój wokół podstawowej działalności wyczerpał się bądź jest mało opłacalny)?

→ Dokonać gruntownej zmiany modelu biznesowego – wiele firm z trudem próbuje odnieść sukces wchodząc na nowe rynki, reorganizując przedsiębiorstwo, szukając oszcędności lub wprowadzając nowe produkty. Dlaczego? Ponieważ muszą podjąć aktywności znajdujące się poza obecną działalnością podstawową firmy i jej obecnymi kompetencjami.

Ponieważ niemal zawsze popełniają jeden, kluczowy błąd!

Problem większości firm: Próbują rozwijać się, zdobywać rynki przy wykorzystaniu jedynie obecnego modelu biznesowego. Wejście na wyższy poziom wymaga opracowania modelu biznesowego, który w tej przestrzeni zadziała. Bazowanie na starym modelu w takim przypadku może być dopraszaniem się o katastrofę z uwagi na obecne, niskie kompetencje organizacji w nowym obszarze.

Chcesz rozprawić się z przekonaniami, które dzisiaj trzymają cię w ryzach i nie pozwalają skalować dalej biznesu i zarabiać więcej pieniędzy?

Rozwiązanie: 🔑 Skorzystaj z możliwości odbycia indywidualnych sesji konsultacyjnych! W ramach indywidualnych konsultacji  “LEAN BUSINESS NAVIGATOR” poznasz zestaw autorskich rozwiązań, dzięki którym wypracujesz nowe pomysły na rozwój firmy, a także sposoby na ich realizację!

https://primlean.pl/wp-content/uploads/2020/08/service_08.jpg
https://primlean.pl/wp-content/uploads/2020/09/client-experience-2.jpg

Czy to rozwiązanie zadziała u mnie…?

Nieważne w jakiej branży jesteś, jak bardzo jesteś zajęty, gdzie mieszkasz, czy jakim jesteś liderem….

Moje rozwiązania pomogły ponad 100 polskim przedsiębiorcom w ponad 20 różnych branżach. Nie ma znaczenia czy Twoja firma to początkujący start-up, firma rodzinna czy duża korporacja. Nigdy nie przeciągam projektów i nie daje rekomendacji, aby wydawać tony pieniędzy na inwestycje, reklamy i promocję…

Ponieważ podczas konsultacji nie tylko uczę Cię jednej taktyki, ale WSZYSTKICH strategii i taktyk procesu LEAN BUSINESS NAVIGATOR. Pokazuję Ci krok po kroku, jak dostosować to, czego uczę, aby sprawdziło się u Ciebie!

A co jeśli dopiero zaczynam?

Jasne, byłoby wspaniale, gdybyś miał już świetne umiejętności zarządcze, klientów, mnóstwo referencji i piękną stronę internetową. Szkoda, że NIKT nie zaczyna z tym wszystkim!

Przeprowadzę cię przez każdą frazę budowania własnego biznesu opartego na LEAN BUSINESS NAVIGATOR. Zajmiemy się wszystkim. Zdobędziesz wszystkie umiejętności, wiedzę i instrukcje krok po kroku, które pomogą ci osiągnąć upragnione rezultaty.

Dodatkowo, otrzymasz ode mnie pakiet sprawdzonych narzędzi optymalizacji, do stosowania na co dzień, aby upewnić się, że dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz.

https://primlean.pl/wp-content/uploads/2020/08/inner_image_02_home_02.jpg
https://primlean.pl/wp-content/uploads/2021/01/helmet-1636348_1920.jpg

Czy będę miał na to czas?

Wszystkie konsultacje są indywidualnie dopasowane do Twojego kalendarza. Oznacza to, że możesz budować swój biznes, w tempie które odpowiada Tobie.

Poprzedni klienci, którzy odnieśli największy sukces, zainwestowali w LEAN BUSINESS NAVIGATOR, co jest małą inwestycją czasu i wysiłku, biorąc pod uwagę, że budujesz aktywa na całe życie, które zbudują długotrwałe przychody.

Wybierz jaki pakiet konsultacji LEAN BUSINESS NAVIGATOR Cię interesuje:

⭐ BASIC –  MÓWISZ SPRAWDZAM – 4 GODZINY KONSULTACJI ONLINE – 1500 zł brutto

⭐⭐ STANDARD – WIEM CO CHCĘ –  4×4 godziny SPOTKAŃ ONLINE – 6000 zł brutto

⭐⭐⭐ PREMIUM – IDĘ NA CAŁOŚĆ – 4×4 godziny SPOTKAŃ ONLINE + 1 SPOTKANIE 8 GODZIN W TWOJEJ FIRMIE – 10000 zł brutto

Pokażę Ci, jak uzyskać jasność co do pomysłu na biznes, jak skalować dzisiejsze procesy, jak być nr 1 🏆 u klientów i stworzyć bardzo dochodowy model biznesowy. Możemy też spotkać się 1:1 w Twojej przestrzeni biznesowej.

Innymi słowy, wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić swój biznes na pas szybkiego ruchu.

Jakie  tematy są najczęściej przedmiotem konsultacji?

Każdy przedsiębiorca czy menedżer stoi przed innymi wyzwaniami.

Przedstawiam TOP 10 zagadnień omawianych podczas sesji:

👉 Jak skutecznie przeprowadzić i utrzymać zmianę w organizacji tak, aby zaangażować w nią pracowników?

👉 Wizja i strategia –  od czego zacząć i jak ją zbudować i wdrożyć?

👉 Zbyt szybki rozwój i skalowanie działalności bez potwierdzonego modelu biznesowego – jak to zmienić?

👉 Jak wdrożyć proces ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów w firmie?

👉 Rotacja pracowników + niezmotywowani pracownicy – jak temu zaradzić?

👉 Częste zmiany kierunku rozwoju + brak stałości i nadrzędnego celu. Jak odejść od modelu zmian rewolucyjnych na rzecz zmian ewolucyjnych?

👉 Niestabilna jakość wyrobów i usług. Klient jest najważniejszy, ale tylko przez chwilę. Jak wprowadzić powtarzalną jakość?

👉 Bałagan w procesach – firma raz wygrywa a raz przegrywa z tą sama konkurencją. Jak skutecznie projektować i wdrażać procesy?

👉 Brak pracy zespołowej – jak pokonywać bariery pomiędzy członkami zespołu i menedżerami?

👉 KPI – brak lub niewłaściwie zdefiniowane + pracownicy nie znają strategii i planów w firmy + brak kaskadowania strategii + cele dla pracowników niepowiązane z celami firmy.

Jeżeli należysz do tej grupy przedsiębiorców, którzy chcą jak najszybciej zbudować rentowny biznes lub masz już dosyć porad od ekspertów, którzy sami sobie przeczą – 🌟🌟🌟ZNALAZŁEŚ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE 🌟🌟🌟

W tym momencie masz już komplet informacji, aby dokonać najlepszego wyboru dla Ciebie i Twojej firmy. Zarezerwuj termin konsultacji!

Przemysław Rychlewski  email: kontakt(małpa)primlean.pl

P.S. Prawie każdy ma wątpliwości i obawy przed zmianą. To normalne!

Nie mogę przewidzieć przyszłości Twojego biznesu, ale podzielę się opiniami ludzi, którzy zaczęli ze mną działać z tymi samymi obawami i ostatecznie osiągnęli upragnione rezultaty…

Współpracujemy z Przemkiem Rychlewskim nad wdrożeniem modelu zespołu handlowego. Podczas każdego spotkania Przemek pokazuje nam rozwiązania, proponuje narzędzia, dzięki którym opisujemy kolejne elementy procesu, role i zadania poszczególnych osób. Dzięki Przemkowi przygotowując kompetencje na danym stanowisku uzyskaliśmy informacje, jakie reguły powinniśmy opisać, żeby ułatwić handlowcom pracę i znajdywanie potrzebnych informacji. W ten sposób uzyskujemy szereg cennych informacji przygotowując jeden dokument. Zainspirowało nas to do spisywania planu działań, co pozwala nam pracować efektywnie i systematycznie. Przemek pokazał nam, że LEAN może stać się naturalną metodą pracy w firmie i jak możemy wykorzystać nasz potencjał. Współpraca z Przemkiem wychodzi, moim zdaniem, poza doradztwo. Przemek jest dla mnie partnerem, z którym rozwijam swoją firmę.”  Beata Dyrektor Generalny w Beta-Point

“…Nasza współpraca z Przemysławem Rychlewskim skupiła się na opracowaniu strategii rozwoju naszej firmy i zbudowaniu przewagi konkurencyjnej. W przypadku zmian w biznesie podobnie jak w życiu codziennym podjęcie decyzji wymaga wcześniejszego dokładnego poznania sytuacji. Zaczęliśmy od samego początku, opracowaliśmy misję i wizję naszej firmy, zasady i wartości jakie są dla nas ważne. Analizie został poddany stan obecny organizacji, portfel klientów, analiza rynku i konkurencji, zasady współpracy z dostawcami i podwykonawcami. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jak włączyć naszych pracowników w wspólną pracę nad realizacją naszych planów….” Mateusz współwłaściciel w RCE AUTOMATYKA sp. z o.o.

Znacznie więcej historii klientów, którzy odnieśli sukces i metod jakimi ten sukces osiągnęli zaprezentuję ci podczas naszej pierwszej rozmowy.

Z kim będziesz pracował podczas indywidualnych konsultacji?

  • Przemek obala mity w zarządzaniu, pomaga przełamać fałszywe przekonania, które ograniczają wzrost firm, stosuje logiczny rygor w swoim podejściu. Współpracując z klientami z ponad 20 branż, pomaga w kreowaniu ekosystemu wolnego od bezpodstawnej i konwencjonalnej mądrości biznesowej, która w dzisiejszym świecie przeładowania informacjami, ma zbyt wiele do powiedzenia.Kiedy wchodzi w rolę Black Belta Lean i Six Sigma zapoznaje Cię z radykalną i sprawdzoną strategią optymalizacji, skalowania biznesu i zwiększania przychodów.Bez zadęcia, bez bzdur tylko praktyczne wdrożenie rewolucyjnego procesu, który zmieni wydajność Twojego biznesu i zmieni sposób myślenia o Twojej firmie – na zawsze.Przemek Rychlewski jest współzałożycielem PrimLean, firmy zajmującej się wdrażaniem Lean i specjalizującej się w podnoszeniu skuteczności operacyjnej i biznesowej przedsiębiorstw. Od początku był związany z Lean Management, zaczynał jako inżynier optymalizacji dostawców, a później jako manager i dyrektor w międzynarodowych organizacjach zarządzał i budował skuteczne zespoły.

    Jest partnerem merytorycznym książki “Narzędzia Lean – podejście praktyczne”. Publikuje artykuły z praktycznymi poradami w magazynie Production Manager oraz prowadzi kanał na youtube “robimy lean management”. Jako speaker występował na wielu imprezach branżowych, konferencjach i spotkaniach networkingowych dla start-upów i przedsiębiorców.

    Przemek wspiera polskie firmy rodzinne jak i globalne przedsiębiorstwa.

    Poglądy i rekomendacje biznesowe Przemka pomagają wyjść ze strefy komfortu i wspiąć się na wyżyny doskonałości operacyjnej.  Bez marnowania czasu na nieproduktywne pogaduszki o zaletach lean managementu – tylko analiza, optymalizacja, wdrożenie i rezultaty.

    Jeżeli szukasz nieszablonowego doradcy, który zmieni sposób, w jaki patrzysz na swoją firmę, a jednocześnie pokaże Ci sprawdzoną strategię do skalowanie działalności i zwiększania dochodów, to zdecydowanie porozmawiajmy.