fbpx
Rozwijamy ludzi, doskonalimy procesy.

Jak wdrożyć i utrzymać system 5S w organizacji.

Kompletna ścieżka od Selekcji do Systemu Sugestii Pracowniczych.

bezpłatne szkolenie internetowe- webinar

Na szkoleniu dowiesz się:

- Jak prawidłowo rozpocząć proces wdrażania 5S w organizacji i dotrwać do końca?
- Jakie błędy popełniane są najczęściej podczas wdrożenia i dlaczego je robimy?
- Dlaczego pracownicy niechętnie angażują się we wdrożenie i utrzymanie i jak to łatwo zmienić?
- Jak dzięki 5S zredukować czas realizacji zamówień i ograniczyć koszty braków i napraw?

Zapisz się na bezpłatny webinar
i odbierz bezpłatny e-book:
"JAK WDROŻYĆ I UTRZYMAĆ SYSTEM 5S W ORGANIZACJI."

Projekt bez tytułu-3

Kiedy: 14 stycznia 2021 godz. 19.00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Prowadzący webinar

Przemysław Rychlewski: konsultant i trener ds. Lean transformation – pasjonat ciągłego doskonalenia.

Przemek obala mity w zarządzaniu, pomaga przełamać fałszywe przekonania, które ograniczają wzrost firm, stosuje logiczny rygor w swoim podejściu. Współpracując z klientami z wielu branż takich jak automotive, FMCG, produkcja mebli, czy tworzyw sztucznych, pomaga w kreowaniu ekosystemu wolnego od bezpodstawnej i konwencjonalnej mądrości biznesowej, która w dzisiejszym świecie przeładowania informacjami, ma zbyt wiele do powiedzenia. 

Kiedy wchodzi w rolę Black Belta Lean i Six Sigma zapoznaje Cię z radykalną i sprawdzoną strategią optymalizacji, skalowania biznesu i zwiększania przychodów. 

Bez zadęcia, bez bzdur tylko praktyczne wdrożenie rewolucyjnego procesu, który zmieni wydajność Twojego biznesu i zmieni sposób myślenia o Twojej firmie – na zawsze. 

Przemek Rychlewski jest współzałożycielem PrimLean, firmy zajmującej się wdrażaniem Lean i specjalizującej się w podnoszeniu skuteczności operacyjnej i biznesowej przedsiębiorstw. Od początku był związany z lean management, zaczynał jako inżynier optymalizacji dostawców, a później jako manager w międzynarodowych organizacjach zarządzał i budował skuteczne zespoły. 

Jest partnerem merytorycznym książki “Narzędzia lean – podejście praktyczne”. Publikuje artykuły z praktycznymi poradami w magazynie Production Manager oraz prowadzi kanał na youtube “robimy lean management”. Jako speaker występował na wielu imprezach branżowych, konferencjach i spotkaniach networkingowych dla start-upów i przedsiębiorców. 

Przemek wspierał polskie firmy rodzinne jak i globalne przedsiębiorstwa.

Poglądy i rekomendacje biznesowe Przemka pomagają wyjść ze strefy komfortu i wspiąć się na wyżyny doskonałości operacyjnej.  Bez marnowania czasu na nieproduktywne pogaduszki o zaletach lean managementu – tylko analiza, optymalizacja, wdrożenie i rezultaty. Jego wiedza i umiejętności praktyczne to efekt 15 lat pracy z Lean i tysięcy godzin co roku spędzanych w projektach i działaniach Lean.

Jeżeli szukasz nieszablonowego doradcy, który zmieni sposób, w jaki patrzysz na swoją firmę, a jednocześnie pokaże Ci sprawdzoną strategię do skalowanie działalności i zwiększania dochodów, to zdecydowanie porozmawiajmy. 

 

2020 PRIMLEAN sp. z o.o. – Polityka prywatności