Co zrobić, żeby Twój Lean (i nie tylko) nie upadł.

Jak rozpocząć wprowadzanie zmian w organizacji?
bezpłatne szkolenie internetowe webinar

Na szkoleniu dowiesz się:

  • Jak prawidłowo rozpocząć proces zmiany w organizacji i osiągnąć zamierzone rezultaty?
  • Jakie błędy popełniane są najczęściej podczas transformacji i dlaczego je robimy?
  • Dlaczego niechętnie angażujemy się w proces zmiany i jak to łatwo zmienić?
  • Jak utrzymać mobilizację i wysoki poziom motywacji w trakcie zmiany?​

23 lutego 2021 godz. 19.00

Days
Hours
Minutes
Seconds

Zapisz się na bezpłatny webinar
i odbierz mailem 3 BONUSY

Przemysław Rychlewski

konsultant i trener ds. Lean transformation – pasjonat ciągłego doskonalenia.

Przemek obala mity w zarządzaniu, pomaga przełamać fałszywe przekonania, które ograniczają wzrost firm, stosuje logiczny rygor w swoim podejściu. Współpracując z klientami z wielu branż takich jak automotive, FMCG, produkcja mebli, czy tworzyw sztucznych, pomaga w kreowaniu ekosystemu wolnego od bezpodstawnej i konwencjonalnej mądrości biznesowej, która w dzisiejszym świecie przeładowania informacjami, ma zbyt wiele do powiedzenia. 

Kiedy wchodzi w rolę Black Belta Lean i Six Sigma zapoznaje Cię z radykalną i sprawdzoną strategią optymalizacji, skalowania biznesu i zwiększania przychodów. 

Bez zadęcia, bez bzdur tylko praktyczne wdrożenie rewolucyjnego procesu, który zmieni wydajność Twojego biznesu i zmieni sposób myślenia o Twojej firmie – na zawsze. 

Przemek Rychlewski jest współzałożycielem PrimLean, firmy zajmującej się wdrażaniem Lean i specjalizującej się w podnoszeniu skuteczności operacyjnej i biznesowej przedsiębiorstw. Od początku był związany z lean management, zaczynał jako inżynier optymalizacji dostawców, a później jako manager w międzynarodowych organizacjach zarządzał i budował skuteczne zespoły. 

Jest partnerem merytorycznym książki “Narzędzia lean – podejście praktyczne”. Publikuje artykuły z praktycznymi poradami w magazynie Production Manager oraz prowadzi kanał na youtube “robimy lean management”. Jako speaker występował na wielu imprezach branżowych, konferencjach i spotkaniach networkingowych dla start-upów i przedsiębiorców. 

Przemek wspierał polskie firmy rodzinne jak i globalne przedsiębiorstwa.

Poglądy i rekomendacje biznesowe Przemka pomagają wyjść ze strefy komfortu i wspiąć się na wyżyny doskonałości operacyjnej.  Bez marnowania czasu na nieproduktywne pogaduszki o zaletach lean managementu – tylko analiza, optymalizacja, wdrożenie i rezultaty. Jego wiedza i umiejętności praktyczne to efekt 15 lat pracy z Lean i tysięcy godzin co roku spędzanych w projektach i działaniach Lean.

Jeżeli szukasz nieszablonowego doradcy, który zmieni sposób, w jaki patrzysz na swoją firmę, a jednocześnie pokaże Ci sprawdzoną strategię do skalowanie działalności i zwiększania dochodów, to zdecydowanie porozmawiajmy. 

2021 Primlean Sp. z o. o.