Rozwijamy ludzi, doskonalimy procesy.
 
 

SZKOLENIE MENEDŻERSKIE WROCŁAW:

Potrafi rozwiązywać konflikty, sprawnie zarządza zespołem, rozwija swoje kompetencje – taki jest menedżer, który odbył szkolenie menedżerskie we Wrocławiu, prowadzone przez ekspertów PrimLean. Stale dbamy o rozwój kompetencji poprzez liczne kursy menedżerskie – otwarte, jak i prowadzone w siedzibie firmy w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia specjalistów z zakresu Lean Management, zapraszamy do kontaktu!

Szkolenia dla menedżerów – rozwijaj się we Wrocławiu z PrimLean!

Stałe podnoszenie swoich kompetencji jest w dzisiejszym świecie niezbędne. Co więcej, coraz częściej o umiejętności swoich pracowników dbają także pracodawcy. To właśnie dla nich stworzyliśmy certyfikowane szkolenia menedżerskie. Są to warsztaty, które polegają przede wszystkim na praktycznych ćwiczeniach obejmujących:

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych i kwalifikacyjnych,
  • dokonywanie ocen okresowych pracowników,
  • sposoby skutecznego motywowania zespołu,
  • metody zarządzania zespołem – na co dzień, jak i w okresie przeobrażeń technologicznych i zmian w firmie produkcyjnej we Wrocławiu,
  • budowanie indywidualnej ścieżki rozwoju jako menedżera,
  • radzenie sobie z wyzwaniami i problemami,
  • coaching,
  • komunikację w zespole, egzekwowanie poleceń itp.

Wykreuj prawdziwego lidera w trakcie szkoleń menedżerskich we Wrocławiu

Celem szkolenia dla menedżerów, które przeprowadzimy w Twojej firmie, jest ukształtowanie świadomego i pewnego swoich umiejętności lidera, który będzie skutecznie zarządzał zespołem i wyręczy Cię w wielu obowiązkach. Kurs menedżerski to przede wszystkim symulacje codziennych zadań, gry i warsztaty, które pozwalają w praktyce przećwiczyć konkretne umiejętności. Uczestnicy otrzymują w cenie materiały szkoleniowe, a także certyfikaty. Co więcej, w ciągu 30 dni od szkolenia dla menedżerów zapewniamy stały kontakt w celu odpowiedzi na ewentualne pytania i wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu właścicieli firm produkcyjnych, którzy chcą postawić na najlepsze szkolenia menedżerskie we Wrocławiu!

Zatem do dzieła! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami menedżerskimi.

JESTEŚMY DUMNI Z PRZEKRACZANIA OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW!

 

Nie znalazłeś szkolenia menedżerskiego dla siebie.

Daj nam znać: Zadzwoń 660731822 | Napisz: biuro@primlean.pl