Rozwijamy ludzi, doskonalimy procesy.
 
 

SZKOLENIE MENEDŻERSKIE KRAKÓW:

Certyfikowane szkolenia menedżerskie to znakomity sposób na podniesienie swojej pozycji na rynku pracy w Krakowie, a także na zyskanie skutecznego lidera. Jeśli chcesz zorganizować dla swojego zespołu kurs menedżerski, który opiera się na ćwiczeniu praktycznych umiejętności, a nie teorii z podręczników, zapraszamy do kontaktu! Eksperci PrimLean przeprowadzą w Twojej firmie w Krakowie szkolenie menedżerskie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Certyfikowane szkolenia menedżerskie – korzyść dla pracownika i dla pracodawcy

Szkolenia dla menedżerów, które przeprowadzamy w firmach produkcyjnych w Krakowie, pozwalają przedsiębiorcom zyskać profesjonalnych, skutecznych liderów, którzy bez problemów radzą sobie z wyzwaniami codziennej pracy. Co więcej, każde szkolenie menedżerskie to zysk również dla pracownika i wartościowy wpis w CV, który z pewnością zwróci uwagę potencjalnego pracodawcy. Trening jakich umiejętności obejmują nasze certyfikowane szkolenia menedżerskie? Przede wszystkim:

  • asertywności,
  • skutecznej komunikacji w zespole i egzekwowania poleceń,
  • rozwiązywania konfliktów,
  • motywowania pracowników,
  • przeprowadzania rozmów: rekrutacyjnych, kwalifikacyjnych, okresowych i oceniających.

Szkolenie menedżerskie w Krakowie – Twój sukces w naszych rękach

Menedżer to stanowisko odpowiedzialne, które wymaga realizowania wielu zadań w jednym czasie. Dlatego też certyfikowane szkolenia menedżerskie opierają się na grach zespołowych, burzach mózgu i odgrywaniu realnych scenek. Dzięki temu uczestnicy w praktyce dowiadują się, z czym przyjdzie się im zmierzyć w roli menedżera, lub doskonalą nabyte już kompetencje. Od doświadczenia menedżera zależy także skuteczna realizacja strategii przedsiębiorstwa, dlatego każdemu szefowi powinno zależeć, by pracownicy odbyli kurs menedżerski i stale się rozwijali. Jeśli i Ciebie zainteresowały szkolenia menedżerskie PrimLean, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy rzetelną i praktyczną wiedzę, a także możliwość konsultacji w ciągu 30 dni od szkolenia w Twojej firmie w Krakowie.

Zatem do dzieła! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami menedżerskimi.

JESTEŚMY DUMNI Z PRZEKRACZANIA OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW!

 

Nie znalazłeś szkolenia menedżerskiego dla siebie.

Daj nam znać: Zadzwoń 660731822 | Napisz: biuro@primlean.pl