fbpx
Rozwijamy ludzi, doskonalimy procesy.

SZKOLENIA MENEDŻERSKIE I KURSY DLA MENEDŻERÓW:

Praca menedżera polega na realizacji zadań służących osiąganiu celów firmy. Ma on połączyć ze sobą wszystkie elementy i stworzyć całość będącą większą niż suma jej części.

Nasuwa tu się pewna analogia z dyrygentem orkiestry symfonicznej, dzięki swojemu wysiłkowi, wizji i przywództwie partie poszczególnych instrumentów tworzą żywą muzyczną całość. Tyle, że dyrygent korzysta tylko z partytury, jest tylko interpretatorem.

Natomiast menedżer jest kompozytorem i dyrygentem.

Jego zadanie wymaga wydobycia i nadania efektywności wszelkim zasobom firmy. Maksymalne skupienie się na ludziach pracujących w organizacji, połączenie ich potencjału z doskonaleniem procesów i nieustannym realizowaniu strategii przedsiębiorstwa gwarantuje rozwój ludzi i procesów czyli całej organizacji.

Tylko tak można stworzyć prawdziwą całość.

Skuteczny menedżer to skarb, ale jak go znaleźć? Można go stworzyć, a nieocenioną pomocą stają się szkolenia menedżerskie, które prowadzą specjaliści z PrimLean dla osób w całej Polsce. Proponowane przez nas kursy menedżerskie obejmują przede wszystkim praktyczne zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem i zasobami ludzkimi. Skuteczny menedżer to podstawa sukcesu Twojej firmy, dlatego warto wiele zainwestować, by mieć go w swoim zespole.

Jakie szkolenia menedżerskie odbędziesz z PrimLean?

Menedżer zespołu to prawdziwy lider, który powinien posiadać konkretne umiejętności miękkie. Jak można je nabyć? Decydując się na szkolenia i kursy menedżerskie prowadzone w całej Polsce przez ekspertów PrimLean Z nami dowiesz się, jak:

  • budować zaangażowanie zespołu i motywować pracowników,
  • rozwiązywać konflikty wewnątrz zespołu,
  • zarządzać ludźmi w firmie produkcyjnej – zarówno na co dzień, jak i podczas przeprowadzania zmian,
  • budować indywidualną ścieżkę rozwoju jako menedżera,
  • przeprowadzać rozmowy okresowe i oceniające pracę członków zespołu,
  • przeprowadzać proces rekrutacyjny i rozmowy kwalifikacyjne oraz jak budować efektywny zespół.

Kursy menedżerskie dla wymagających liderów

Nasze kursy i szkolenia menedżerskie obejmują przede wszystkim zajęcia praktyczne – gry, symulacje codziennych zadań oraz ćwiczenia. W ten sposób uczestnicy uczą się budować swój autorytet w zespole, a także wpływać na pracowników i egzekwować polecenia. Coaching menedżerski obejmuje także naukę skutecznej komunikacji i rozwój umiejętności interpersonalnych. Nasze kursy i szkolenia dla menedżerów przeznaczone są dla osób:

  • które chcą przejąć odpowiedzialność nad nowymi, wymagającymi zadaniami,
  • którym brakuje pewności siebie i asertywności,
  • które chcą nauczyć się efektywnie zarządzać zespołem ludzi,
  • które chcą świadomie panować nad emocjami i zarządzać swoim rozwojem osobistym.

Zapraszamy do kontaktu – oferujemy nie tylko kursy i szkolenia menedżerskie oraz coaching, ale także:

Zatem do dzieła! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami menedżerskimi, które znajdziesz m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Krakowie.

JESTEŚMY DUMNI Z PRZEKRACZANIA OCZEKIWAŃ NASZYCH KLIENTÓW!

 

Nie znalazłeś szkolenia menedżerskiego dla siebie.

Daj nam znać: Zadzwoń 660731822 | Napisz: biuro@primlean.pl